Khan Academy, Tek bir şey bilmelisin, Her Şeyi Öğrenebilirsin, üstelik ücretsiz

Khan Academy, Tek bir şey bilmelisin, Her Şeyi Öğrenebilirsin, üstelik ücretsiz

İnanması zor, ama gerçekten ücretsiz idealist bir insanın,  Salman Khan tarafından başlatılan girişimi ben denedim ve beğendim. En güzeli de  eğitimlerin bir kısmı (sanıyorum şimdilik, sürekli artacak gibi gözüküyor) Türkçe olması…

Basit bir üyelik menüsünden sonra, kullanmaya başlıyorsunuz.

Burada alıntı yaparak ne olduklarını kendi ifadeleri ile daha detaylı belirtmek isterim, sizlerde girin deneyin, mutlaka ilginizi çeken bir şey bulacaksınız.

Herkese, Her Yerde, Dünya Standartlarında, Bedelsiz Eğitim!

Khan Academy, alışılagelen eğitim sistemini değiştirip geliştirmeyi ve özgürleştirmeyi hedefleyen; kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Amacımız, isteyen herkesin, istediği an, istediği yerde dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim alabilmesini sağlamaktır.

Khan Academy web sitesinin tüm içeriği herkese açıktır: Öğrenci, öğretmen, işadamı, evhanımı ya da dünyamızı ziyaret eden meraklı bir uzaylı… Kim olursanız olun, Khan Academy’deki öğrenim içerikleri ve kaynaklarına hiçbir bedel ödemeden ulaşabilirsiniz. Khan Academy’nin amacı eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmektir.

Khan Academy’nin sunduğu kişiye özel öğrenim içerikleri ile kendinizi geliştirebilir, ders çalışabilir, sınava hazırlanabilir, çocuğunuza öğretebilir, ya da öğretmenseniz Khan Academy’yi sınıfınızda kullanabilirsiniz. Khan Academy hem öğrenciler için bireysel öğrenim kaynağı hem de öğretmenler için sınıflarında, ya da veliler için evlerinde kullanabilecekleri bir eğitim aracıdır.

Ve en beğendiğim eğitimleri ;

khanbulus-1024x728

One thought on “Khan Academy, Tek bir şey bilmelisin, Her Şeyi Öğrenebilirsin, üstelik ücretsiz

  • Aralık 8, 2015 tarihinde, saat 2:20 am
    Permalink

    I think the admin of this website is genuinely working hard in favor of his website, for the reason that here every stuff is quality based information.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir